Maya Beauty Studio kosmetika

Vážené klientky, ..................................................................................................................................................................... V našem salonu vám nabídneme luxusní péči o vaše vlasy, nehty, pleť a celkovou relaxaci vašeho těla. Všechno, co potřebujete pro dobrý pocit ze sebe sama, najdete u nás na jedné adrese. .................................................................................................................................................................... Nacházíme se v klidné části pražských Kunratic v Areálu Tvrze Kunratice. V areálu lze zaparkovat přímo u salonu po dobu 3 hodin zdarma.

....................................................................................................................................................................

Nejste si jisti a nevíte, která služba je tou pravou pro vás? Zvedněte sluchátko a zavolejte nám na číslo +420 774 421 907  a vytvoříme rezervaci šitou Vám přímo na míru.

 Těšíme se na Vaši návštěvu.

Máte voucher ze Slevomatu?
Můžete jej uplatnit .

Kontakty

+420 774 421 907info@mayabeautystudio.czWebové stránky

Adresa provozovny

Maya Beauty Studio kosmetikaGolčova 486148 00 Praha - KunraticeČesko
Ukázat na mapě

Otevírací doba

po–pá08:00–20:00
so08:00–19:00
neZavřeno
Rezervační systém